23 grudnia 2012

Magiczny czas, czyli Święta o woni pierniczków!

Święta już tuż tuż. Jutro szczególny wieczór, czyli Wigilia. Zapewne większość z nas podzieli się opłatkiem z bliskimi, usiądzie przy suto zastawionym stole by świętować nadchodzące Boże Narodzenie.  Właśnie z tej okazji chcę wszystkim złożyć gorące życzenia. Otóż życzę Wam, aby ten świąteczny czas był niezwykle magiczny, spędzony w ciepłym, rodzinnym gronie, pełen radości i pogody ducha. Pod choinką niech pojawią się mniejsze lub większe prezenty,  za oknem niech będzie biało, a niebo pełne gwiazd. Życzę Wam również dużo zdrowia oraz szczęścia, dużo uśmiechu i pozytywnej energii, tego abyście każdego dnia odkrywali coś nowego, fascynującego. Wreszcie niech Nowy Rok będzie dla Was jeszcze lepszy, niż ten, który dobiega już końca, pełen wyzwań i emocji, a sylwester istnie szalony!  Zatem Wesołych Świąt! Do zobaczenia w przyszłym roku!  : ))

A oto efekt naszej „pierniczkowej” pracy - małe prezenty dla bliskich. Ahh… ten zapach pierniczków i makowca  rozchodzący się po całym mieszkaniu… Bezcenny!

Już od tygodnia cieszę się widokiem choinki w moim pokoju i nie mogę się oprzeć codziennemu, natrętnemu patrzeniu na nią i na kolorowe bombki i światełka. Czy święta też tak na Was działają? Czy dla Was to też magiczny czas pełen wzruszeń, przemyśleń?  


A to melodia, która za każdym razem niesamowicie mnie wzrusza ... 4 komentarze:

 1. Witaj Anno Mario (piękne imiona, bardzo mi się podobają, zresztą jedna z córek też tak się nazywa). Bardzo kolorowy post. U mnie w domu też jest tradycja wypieku takich pierników. Masz rację, tego zapachu nie da się zapomnieć. Nierozłącznie kojarzy się za Świętami. Masz ładnie ustrojoną choinkę. Co do kolędy, to ta również mnie bardzo wzrusza.
  Pozdrawiam i życzę Wspaniałych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Zatem proszę gorąco pozdrowić moją imienniczkę! : )

   Usuń
 2. Zdrowych i udanych Świąt! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Święta czas rozpocząć! Oby byly piękne, rodzinne i radosne a Nowy Rok niech przyniesie wiele pięknych chwil i podróży! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...